W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kogoś na stanowisko – OPERATOR PLOTERA CNC lub/i PLOTER LASEROWY.

OPIS STANOWISKA:
Operator monitoruje poprawne funkcjonowanie urządzeń, przeprowadza okresowe badania techniczne, oraz wykonuje doraźne prace serwisowe. Osoba obsadzona na tym stanowisku reguluje i programuje urządzenia do obróbki, a także opracowuje procedury i normy ich wykorzystywania.
Dbanie o czystość miejsca pracy i bezpieczeństwo w jego obrębie.

WYMAGANIA:

Preferowani będą kandydaci o wykształceniu technicznym. Niemniej istotne jest wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, ich regulowaniu i serwisowaniu.
Umiejętność efektywnej organizacji pracy i pracy w grupie.

OFERTA:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego. Czynny udział w kształtowaniu się pozycji firmy na rynku, możliwość pracy przy użyciu rozwiązań technicznych najnowszej generacji.

Zarobki będą uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Miejsce pracy: Zielonka (za 3 miesiąca przenosiny do nowej nowoczesnej siedziby w Józefowie)